Menu

Stor PerdeStor perde kulanımı çok kolay olan motorlu zincirli ve yaylı perde sistemidir Ortalama kumaş ömrü 4 ile 5 yıldır . Uygululama esnasında kumaş seçimi cok önemlidir. Oldukça farklı renk ve kumaş seçeneği bulunmaktadır.Asıl amacı ofislerde kulanılmak üzere üretilen stor perde artık hemen henem her eve girmiş perde sistemidir,

Polyester stor perde Polyester kumaş.En ekonamik temizligi oldukca kolay olan desen ve renk altarnatifi çok olana bir kumaş çeşitidir.Motorlu zincirli yaylı olarak ta uygulana bilmektedir.

Karartma stor perde Karatma kumaş. Genelde yatak odalarında toplantı salonlarında kış bahçelerinde teknelerde kanallı olarak %100 güneş gecirgemligini kesen bir kumaş türüdür.Motorlu zincirli olarak uygulanabilir.

Screen Stor perde Screen kumaş.Cam elyaflı %65 % 70 güneş ısısını kesme özeligine sahiptir.İciriden bakıldığında rahatlıklar dışarıyı görerek rahat ve ferah bir ortam sağlar ofis ve kış bahçelerinde kullanılır. Moturlu zincirli yaylı olarakta kulanın kolaylığı saglar .